Przepisy

Przygotowaliśmy dla Ciebie nasze ulubione przepisy, które pomogą Ci odkryć, poznać i zasmakować Indii. Odwiedzaj nas od czasu do czasu, ponieważ będziemy dodawać kolejne. Zachęcamy Cię także do dzielenia się swoimi ulubionymi przepisami z nami. Uwielbiamy inspirować ludzi do poznawania nowych indyjskich smaków!

Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną wyszukiwarkę, która błyskawicznie wskaże Ci idealny przepis. Na pewno każdy znajdzie coś pysznego dla siebie!

Świetny pomysł na szybki obiad dla całej rodziny. Jeśli go przyrządzisz, nikt nie wstanie od stołu głodny!

Trudność
Ostrość
Czas
30 min

Tradycyjne pulpety wieją nudą? Postaw na sycące mięsne kuleczki w aromatycznym śmietanowym sosie. Najlepsze doznania kulinarne gwarantowane!

Trudność
Ostrość
Czas
30 min

To idealny poczęstunek dla niezapowiedzianych gości. Aby go przygotować, potrzebujesz zaledwie kilku chwil. A efekt? Zachwyci wszystkich!

Trudność
Ostrość
Czas
20 min

To niezwykle popularne w Indiach danie. Aby było bardziej sycące, podawaj je z ugotowanym na sypko ryżem lub świeżym pieczywem.

Trudność
Ostrość
Czas
30 min

Jeśli do ich przygotowania zaprosisz dzieci lub przyjaciół, czeka Was wielka frajda – każdy może stworzyć swój własny szaszłyk. W końcu gotowanie to zabawa!

Trudność
Ostrość
Czas
60 min

Kuchnia indyjska kojarzy Ci się tylko z pikantnym curry? Czas na poznanie nowych smaków! Nasza pyszna sałatka to królowa lekkich dań. Poznajcie się bliżej!

Trudność
Ostrość
Czas
80 min